Vítejte na stránkách ateliéru PK PHOTOGRAPHY.

Pokud se vám fotografie zde uveřejněné líbí a máte zájem o podobné, můžete se objednat na focení na emailu polak.photography@gmail.com.

Zde na stránkách naleznete od každého druhu fotek několik na ukázku, pokud chcete vidět víc, můžete se stát našimi fanoušky i na FACEBOOKU. 

Fotografujeme portréty, rodinné portréty a děti, těhotenské foto, fashion, a také nás baví dokumentovat mimořádné okamžiky v životě lidí, jakou jsou oslavy nebo svatby.

 

  • Při focení u nás panuje přátelská atmosféra, abyste se všichni cítili dobře.

  • Naším hlavním cílem je skvěle odvedená práce, se kterou jsou všichni – klient i my spokojeni

 

Praktické tipy k focení

 

Vezměte dětem oblíbenou hračku, oblíbený klobouček...  ať na ně má v dospělosti vzpomínku.

Vezměte s sebou nějaké jídlo a pití – dětem u focení vyhládne.

 

Oblečení:

- jednoduché heslo je: slaďte oblečení všem členům rodiny

- vezměte si jedno či dvě převlečení – zohledněte délku focení

- čerpejte na internetu – pokud si do vyhledávače Google zadáte heslo – what to        wear to a family photo session – nebo nějakou obměnu tohoto hesla, najdete stovky  obrázků, barevných kombinací a nápadů, jak vaše oblečení sladit

- fotíme naboso, pokud vezmete s sebou nějaké boty, musí být čisté a suché.

 

Fotografie svateb

 

Objednací termín pro svatební fotografie je sezonu - 3 měsíce předem, protože termíny, zvláště v letních měsících, mohou být obsazeny.  Informujte se prosím na 776 146 957 na aktuální situaci, je možné že někdo odřekl nebo vypadl a pak je možné, že se domluvíme i na velmi krátkém časovém intervalu. Jinak objednáváme vždy na konci sezony již na příští rok.
Cena fotografování je individuální v závislosti na časovém rozsahu zakázky a požadovaném výstupu. Vždy se s nevěstou sejdu osobně před svatbou a doladíme všechny podrobnosti, ideálně na místě, kde se bude svatba konat. Tam jsem na základě nevěstiných představ schopna stanovit předběžnou cenu.  Svatby  fotíme ve dvou,  což zaručuje spolehlivý výstup, z různých úhlů. Na cenu nemá přítomnost druhého fotografa vliv. 
Nenatáčíme videa.

 

Upozornění:
objednací lhůty jsou cca 14dní až měsíc od chvíle, kdy zavoláte. V předvánoční sezoně je potřeba zajistit si termín pro focení ještě dříve.

 

Ceny

 

série fotografií z cca 45 - 90 minut  v ateliéru 1700 CZK

(počet fotek závisí na tom, jak děťátko spolupracuje, minimálně se jedná o cca 25 těch nejlepších záběrů vybíraných z více než trojnásobku fotek)
Platí i pro těhotenské, párové a jiné typy portrétní fotografie. 
Cena se platí nejlépe na místě, po nafocení snímků. Doklad předávám/zasílám na vyžádání až společně s předáním fotografií na DVD.